16.07.2018 -Ücretli Öğretmenlik & Başvuruları

Kargı Ücretli Öğretmen 2017-2018 Başvuruları

ADRES
Hükümet Konağı Kargı Çorum
TELEFON
0 364 651 20 48
ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK
FOTOĞRAF
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kargı Ücretli Öğretmen 2017-2018 Başvuruları

Çorum Kargı Ücretli Öğretmen 2017-2018 Eğitim Öğretim Dönemi Başvuruları 1 Ağustos 2017 İle 15 Eylül 2017 Tarihleri Arasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün İnsan Kaynakları Birimine Şahsen Yapılacaktır.

İletişim Bilgileri: Hükümet Konağı Kargı Çorum
Telefon Numarası: 0 364 651 20 48

Sponsorlu Bağlantılar

Çorum Kargı Ücretli Öğretmenlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Duyurusu.
Çorum Kargı İlçesinde Öğretmen İhtiyacı Olan Okullarda Ek Ders Ücret Karşılığında Öğretmen Olarak Görev Almak İsteyenlerin 1 Ağustos İle 15 Eylül Tarihleri Arasında Ücretli Öğretmen Başvuru Formu Ve İstenen Belgeler İle İlçemize Şahsen Başvuruda Bulunmaları Gerekmektedir. Ayrıca Başvuru Formunda Belirtilen Öğretmenlik Alanları Dışındaki Mezunlardan Başvuru Alınmayacaktır. Başvuru İçin Gerekli Evraklar Ve Bilgiler Aşağıda Sunulmuştur.

Gerekli Belgeler:
-Başvuru Formu ( İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Doldurulacaktır. )
-Diploma Veya Mezuniyet Belgesinin Aslı Veya Kurumunca Onaylı Örneği ( Formasyonu Olanlar Ekleyecektir)
– 1 Adet Fotoğraf (Başvuru Formuna Yapıştırılacaktır)
-KPSS Sonuç Belgesinin Bilgisayar Çıktısı Kabul Edilecektir.
-Nüfus Kağıdı Fotokopisi.

Bilgiler
Başvuru Ve Sıralama İşlemleri
Yapılan Başvurular Karma Ve Branş Bazında Sıralamaya Tabi Tutulur. Sıralamada Öncelik Sırası Olarak; Lisans, Ön Lisans Ve İngilizce Branşında Öğrenciler Şeklinde Sıralanır. Daha Sonra Kendi Aralarında İlgili KPSS Puan Üstünlüğüne Göre Yeniden Sıralanır.

Görevlendirme İşlemleri
Müdürlüğümüze Bağlı Okullarda Bulunan İhtiyaçlar Göz Önüne Alınarak Belirtilen Tarihlerde Ücretli Ataması Yapılır. İhtiyaç Halinde Yine Tek Olarak Görevlendirme De Yapılabilir. Bu Durumda Telefon Yoluyla Bilgilendirme Yapılarak Kişiye Ulaşılır. Ancak Ücretli Öğretmenlik İçin Başvuru Yapıp, KPSS 10 Puanı İle Kadrolu Olarak Atanan Öğretmenlerin Başvurularının İptali İçin Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Bölümüne Başvurması Gerekmektedir. Atama İşlemleri Belirli Aralıklarla İhtiyaçlara Binaen Eğitim-Öğretim Yılı Sonuna Kadar Devam Edebilir.

Göreve Başlama
Ataması Yapılan Ücretli Öğretmenler SGK İşe Girişini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Yaptırarak Göreve Başlarlar.

Görevden Ayrılma Ve İstifa
Ücretli Olarak Görevlendirmesi Yapılan Öğretmenlerin Yerlerine Kadrolu Öğretmen Ataması Yapılması Durumunda Veya İzne Ayrılan Öğretmenin Görevine Başlaması Durumlarında Ücretli Öğretmenin Görevine Son Verilir. Görevlendirilen Ücretli Öğretmen 7 Gün Öncesinden Belirtmek Şartıyla Dilekçe İle Görevinden Ayrılabilir. Görev Yaptığı Okul Müdürü Ücretli Öğretmenin Görevini Yerine Getirememesi, Devlet Memurluğuna Uymayan Hal, Hareket Ve Davranışlar İle Kılık Kıyafet Yönetmeliklerine Uymaması Durumunda İlgilinin Görevine Son Verilmesini Teklif Edebilir.

Başvuru İle İlgili Uyarılar
Yaptığınız Başvurular Takip Eden Eğitim Ve Öğretim Yılı İçin Geçerlidir Ve Eğitim Ve Öğretim Yılı İçinde Herhangi Bir Zamanda, E-Posta, Müdürlüğümüz Web Sayfası Veya Telefon Gibi İletişim Araçlarından Uygun Olan Biriyle Bilgilendirme Yapılır.
Çorum Diğer Kurumların Duyurularını Görmek İçin Tıklayın.

Kargı Ücretli Öğretmen 2017-2018 Başvuruları
Kargı Ücretli Öğretmen 2017-2018 Başvuruları

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU HAKKINDA BİR YORUM YAZIN


ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSUNU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ