24.06.2018 -Ücretli Öğretmenlik & Başvuruları

2018 Tokat Sulusaray Ücretli Öğretmen Başvurusu

ADRES
Sulusaray Kaymakamlığı Kat: 2 Sulusaray Tokat
TELEFON
0 356 651 63 56
ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK
FOTOĞRAF
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

2018 Tokat Sulusaray Ücretli Öğretmen Başvurusu

2018 Tokat Sulusaray Ücretli Öğretmen Başvurusu İçin Son Tarih 2 Şubat 2018. Başvurular İstenilen Belgelerle Birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şahsen Yapılacaktır.

İletişim Bilgileri:
Adres: Sulusaray Kaymakamlığı Kat: 2 Sulusaray Tokat
Telefon Numarası: 0 356 651 63 56

Sulusaray İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2. Dönem Ücretli Öğretmenlik Duyurusu
İlgi :A) 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu.
B) Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici Ve Öğretmenlerinin Ders Ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar.
C) Talim Ve Terbiye Kurulu’nun 9 Sayılı Kararı.

İlgi (A) Kanunun 89. Maddesi, İlgi (B) Kararın 9. Maddesinin 2. Bendi, Talim Ve Terbiye Kurulunun İlgi (C) Kararı Doğrultusunda; 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında Merkeze Bağlı Okullarda Kadrolu Öğretmenlerle Doldurulamayan Veya Sınıf Ve Branş Öğretmenlerimizden Askere Giden, Ücretsiz İzne Ayrılan Ve Raporlu Olanların Yerine Öğretmen İhtiyacının Karşılamak Üzere 2. Dönem Ücretli Ve Vekil Öğretmen Görevlendirilmesi Yapılacaktır.
Başvuru
1-2017- 2018 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Görev Alan Ücretli Öğretmenler, Görev Yaptıkları Kurumlarda İhtiyaç Devam Etmesi Durumunda 2. Dönem Aynı Kurumlarda Görev Almak İstiyorlarsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ekteki Dilekçe İle Baş Vurduğu Takdirde 2. Dönem Aynı Kurumlarda Görev Verilecektir.
2- 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılını 2. Dönem İhtiyaç Oluşacak Alanlarda Görevlendirmeler İçin 12 Ocak 2018- 2 Şubat 2018 Tarihleri Arasında Ekte Bulunan Başvuru Formu Ve İstenen Belgeler İle Beraber Yeni Başvurular Alınacaktır. Başvuru Yapanlar Başvuru Esnasında Başvuru İle İlgili Belgelerini De Teslim Edeceklerdir. Beyan Ettiği Bilgilerde Eksik Ve Hata Olan Adaya Görev Verilmeyecektir.
3- Başvurular Tüm Branşlarda Alınacak, Müdürlüğümüzün Var Olan Veya Oluşacak İhtiyaçları Doğrultusunda Yıl İçerisinde Değerlendirme Yapılarak Görevlendirmeler Alınan Başvurulardan Ve Yeni Başvuru Yapan Adaylardan Arasından Yapılacaktır.
4- Yapılan Başvurular, Sulusaray Merkez Okullarına Ve Merkeze Bağlı Köy Okullarına Yapılacak Görevlendirmeler İçin Geçerli Olacak, Ancak Diğer İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin Talebi Doğrultusunda İlçelere Başvuru Bilgileri Verilebilecektir. İhtiyaç Olması Durumunda İl Merkezi Ve Diğer İlçelerden Başvuru Yapan Adaylardan Da Alım Yapılacaktır.
5-Duyurulan Adaylardan Kendisine Ulaşılamayan Veya Çağrıldığı Halde Başvuru Evraklarını Getirmeyenlerin Yerine Sıradaki Kişi Görevlendirilecektir. Bu Nedenle Mağduriyet Yaşanmaması İçin Başvuru Yapanların İletişim Adreslerinin Aktif Olması Gerekmektedir.
6- Göreve Başlatılan Adaylardan Milli Eğitim Müdürlüğünün Kabul Ettiği Bir Mazereti Olmadan Görevden Ayrılanların Aynı Yıl İçinde Ve Daha Sonraki Yıllarda Başvuruları Kabul Edilmeyecektir.
7- Göreve Başlatılan Adaylardan Geçerli Mazereti Olanların İse Görevden Ayrılmadan 15 Gün Önce Müdürlüğümüze Bilgi Vermesi Gerekmektedir..

Başvuru Belgeleri Sıralama Konuşları İçin Dosyayı İndirin.

2018 Tokat Sulusaray Ücretli Öğretmen Başvurusu
2018 Tokat Sulusaray Ücretli Öğretmen Başvurusu

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU HAKKINDA BİR YORUM YAZIN


ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSUNU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ